بهترین سریال های شبیه سریال ترکی گودال از نگاه سایت فیگار مجله نازی

وایت یک دلال مواد مخدر تبارک در نیویورک هست که جدید از زندان آزاد شده می باشد و قصد دارد تمامی رقبایش را از صحنه محو کند. از مهمترین بازیگران همین فیلم می بایست وسلی اسنایپس، دیوید کاروسو، ویکتور آرگوو و لارنس فیش‌برن اشاره کرد. در این فیلم که به کارگردانی آبل فرارا ساخته شده است، کریستوفر والکن یکی از مهمترین اجراهای خود را به اکران گذارده است. پالپ فیکشن یا این که عامه‌پسند یکی از شاهکارهای تارانتینو میباشد که از روزگار پخش تاکنون شهرتی جهانی یافته است. در این فیلم داستان‌های مختلفی ماجرا می گردد و از بازیگران پر اسم و رسم آن بایستی به جان تراولتا، ساموئل ال جسون، بروس ویلیس و اوما تورمن اشاره کرد. همین فیلم که به بازیگری و کارگردانی کوئنتین تارانتینو ساخته شده میباشد سرآغازی بر سبک جدیدی از فیلم‌های مافیایی شد.
اول عمل احتمالا ریتم سریال به نظرتون یه ناچیز کند بیاد البته هی به‌تر و به‌تر می‌شه و حقیقتا از لحاظ داستانی بی‌نقصه. چنانچه تعداد حیث مثبت در باب یک سریال در کامنت‌ها باشد، آن را به عنوان انخاب خوانندگان به اخیر لیست اضافه خواهم کرد. و بایستی گفت که کل اعضای نو و دیر باز گروه و سیر تکامل‌شان جذاب است.
داستان این سریال در یک شهر بازی وسترن ذهنی در غرب آمریکا رخداد می افتد که ساکنان آن را انسانهای مصنوعی که “میزبان” اسم دارا هستند تشکیل میدهند. از سوی دیگر گروهی از انسانهای واقعی که “تازه واردان” یا این که مهمان نامیده میگردند اهمیت پرداخت مبالغ دوچندان وارد محوطه وست ورلد میگردند و هر کاری که دلشان بخواهد انجام می‌دهند فارغ از آنکه ترسی از تلافی میزبانان داشته باشند. جور نگاه سازندگان فیلم به طور کامل رشته ای و موشکافانه بوده به نحوی که هم‌زمان شخصیتها در مسیر تغییر روایت جواب های مناسبی به جهت بعضا از سوال ها کلیدی ارائه میدهند. بازی براق و فوق العاده بازیگرانی همچون تراس ریچل وود , جفری رایت , آنتونی هاپکینز و اد هریس نیز بر کیفیت همین سریال اثر گذاری ویژه ای داشته است. “بازی موش و گربه” بهترین اصطلاح برای فیلمهایی در سبک پلیسی میباشد که البته نمونه های زیادی از این قبیل وجود دارد البته یکی از از مثال‌های خوب در همین حوزه “روانکاو” است.

  • داستان سریال Hannibal درباره یک افسر اف‌بی‌آی به‌نام ویل گراهام میباشد که کلیدی روش‌های مختص خویش چیره به گرفتن قاتلان می‌شود.
  • اخلاق و اعمال او به طور کامل برعکس سو یول بوده و همین دو در نخست به شدت با یکدیگر سرگرم می‌شوند.
  • خط داستانی و مراحل همین سریال آن‌قدر هیجان‌انگیز هست و شما را مشغول خویش می نماید که در هرلحظه از آن شما خویش را گزیده از مراحل بازپرسی هولدن فورد، بازپرس مهم سریال می‌دانید.

شخصیت پردازی، فضا، ریتم، اجرا، نویسندگی و کارگردانی فیلم جذاب است. یک مینی سریال شش بخشی ساخته ایتالیا براساس زندگی سالواتوره رینا، یا همان توتو کورتو، یک مدیریت مافیایی از کورلئونه، سیسیل است. سریال یک دوره یک ماهه از اکتبر تا نوامبر را نشان می دهد و گرچه فقدان جزئیات مشکلساز بوده، البته این سریال جنایی دنیای مافیا را به خوبی نشان می‌دهد.

درباره سریال راچد

هود برای محافظت هویت جدید خویش کارایی می‌کند، در حالی که هنوز در کنار شرکای خویش جاب (هون لی) و شوگر (فرانکی فیسون) جنایت را در آغوش می‌کشد و حیاتی شاه محلی (اولریش تامسن) سرگرم می‌شود. فیلم آمرزیدگان زیاد شهر نیوآرک پیش درآمدی بر سریال دوست داستنی «The Sopranos» است که ماجرا خانواده مافیایی سوپرانو را روایت می‌کند. آلانکریتا شریواستاوا کلیدی تازه ترین سریالش به نام “زنان بمبئی” توشه دیگر روایتگر روایت های قادر خوش ساختی از زندگی معمول و روزانه زنان است.
دسته‌بندی نشده
این فرد به جهت تحقیقاتی درباره مرگ اخوی خود به نیوکاسل مهاجرت میکند ولی بعد از آن متوجه می‌گردد که مرگ برادرش مربوط به یک سندیکای جنایی هست و اکنون تصمیم به انتقام می‌گیرد. این فیلم مافیایی مواد مخدر اهمیت بازی دنزل واشنگتن به زندگی فرانک لوکاس می‌پردازد که مهمترین مهره مافیا در صادرات و واردات کوکائین در منهتن شناخته می‌شود. کارآگاه حقیقی یک سریال جنایی ساخته شبکه HBO می باشد، دیدنی ترین بخش ان مربوط بـه ماجرا سریال تبهکاری هاي‌ فصل 1 می باشد. بـه گزارش تالاب فصل 1 اصلی بازی متیو مک کانهی راوی روایت تلاش دو مامور پلیس به جهت پیدا کردن یک قتل کننده سریالی «سلطان زرد رنگ پوش» اسـت. فصل اول کارآگاه حقیقی بـه حدی حيرت انگيز و رازآلود اسـت کـه هر بیننده اي را پای تلویزیون میخکوب میکند. جوخه برادران یک مینی سریال 10 قسمتی محصول کانال محبوب HBO می‌باشد، این سریال محصول سال 2001 اسـت ودر حالا حاضر درجه 4 برترین سریال هاي‌ دنیا را دارد.

حتما بخوانید:
تکنولوژی؛ مهار نشدنی - ایسنا

سریال کره ای The World Of The Married؛ دنیای متأهلی

9 خانواده اشرف‎زاده به جهت سلطنت بر یک مرز و بوم افسانه‎ای به نام وستروس دارای یکدیگر نبرد می‎کنند که سبب ساز به یک جنگ گران قدر و حضور یک نیروی شیطانی باستانی می‎شود. درصورتیکه به نزاع‎های سیاسی و فتنه‌انگیزی‌ها عشق و علاقه دارید صد رد صد همین سریال را ببینید که طرفداران انبوهی در سراسر دنیا دارد. او در کره به تیتر معجزه‌گر و دلیر شناخته می‌شود، ولی واقعیت مقداری متعدد است. پس از مرگ اخوی بزرگترش ۱۰ سال پیش، او رفتارهای غیر عادی از خود نشان بخشید و سهام شرکت نیز سقوط کرد. یک روز، هان ته سو از حقیقتی غیرقابل اعتماد در پشت مرگ برادرش آگاه می‌شود. مسافرت خطر آفرین او شروع می‌شود و در همین روش اصلی گانگ بهینه سازی سایت SEO ها آشنا می‌شود.

ببینید| سارق خشنی که وقار نشد

در این مقاله ۱۵ سریال مافیایی برتر تاریخ تلویزیون را برایتان معرفی کرده‌ایم که خلافکارها و جنایتکاران دیدنی و رنگارنگی دارا‌هستند و هواداران همین ژانر دوستداشتنی را حسابی مشغول می‌کنند. رژیم آمریکا به جهت ایجاد پیکار داخلی نیاز به اطلاعات ترکیبی و مبادرت چندوجهی اندیشه‌ای و می‌دانی داشت. در وهله اولیه شبکه‌سازی و نفوذ در بخش‌های اجتماعی رخ گرفت و سازمان‌های موسوم به همدستان به تیتر نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا در پوشش فعالیت‌های دستمزد بشری و اشاعه دموکراسی روی خط آمدند. داستان در شهری ریز به نام «ددوود» در جنوب ایالت داکوتای فعلی در اواخر سال ۱۸۰۰ میلادی داستان می‌شود. همین شهر که در شروع تأسیس خویش سوای هیچ رسمی اداره میگردد و همه‌کاره آن فردی هست به اسم «سورنجن» که صاحب هتل‌رستوران در «ددوود» می‌باشد که قانون را از طریق خود اجرا می‌کند.
فصل اول سریال در ۱۰ نصیب یک ساعته در ۱ دسامبر ۲۰۱۷ به وسیله نتفلیکس منتشر شد. شش فوت زیر زمین یک گروه درام آمریکایی تولید کانال اچ‌بی‌او می باشد که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ پخش شد. قالب اصلی همین سریال پیرامون اعضای خانواده فیشر و شغل آنها یعنی مدیر مراسم کفن و دفن هست و در طی فصول ماجرا‌های فرعی هم به گروه بیشتر می‌گردند.

ببینید | بیعت ادله حمله تروریستی به بقعه شاهچراغ دارای خلیفه خودخوانده داعش

رفتارهای خیره کننده او گرچه موجب شده میباشد عزیزان زیادی نداشته باشد، اما مقامات سیاسی از گزاره برادرش مایکرافت پرونده‌های پهناور را به او واگذار می‌کند. سریال فرزندان آشوب به حواشی زندگی گروهی از الواط، در یکی از از شهرهای کوچک آمریکا می‌پردازد که عشق و علاقه زیادی به درآمدهای غیر قانونی، خرید کردن و فروش مواد و … دارند. و درگیری‌هایی که در بین همین تیم و مردمان عادی، کلانتر و پلیس‌های شهر شکل می‌دهد جالب اعتنا است. سریال های خارجی زیادی ایجاد شده اما بعضا از آنان کلیدی اینکه به اتمام رسیده‌اند؛ کماکان مخاطبان خود را دارند. ما در این مطلب از وبسایت زوم لایف، بهترین سریال های خارجی تمام شده را معرفی کرده‌ایم.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید آنلاین کلاه

۱۰- سریال نقاب – The Veil

ابر قهرمانی – علمی تخیلیه، اما عالی تماما متفاوته اصلی بقیه ابر قهرمانیا .. هم اکنون سم ویلسون (فالکون) و باکی (وینتر سولجر) قصد دارا هستند جلوی همین تیم را بگیرند و همین هرج و مرج را از میان ببرند، ولی در طرف دیگر بایستی در مقابل اقدامات کاپیتان آمریکای جدید نیز از خویش دفاع کنند. خیلی نیز عالی، جای پیکی بلایندرز، سرگذشت ندیمه و چیزهای تعجب آور و البته یسری سریالای عالی دیگه… خالیه. آیا شما هم از طرفداران سریال های گنگستری هستید و دوست دارید یک سریال گانگستری خوب تماشا کنید؟ به جهت شناخت مهم فهرست سریال مافیایی خارجی و گانگستری ملازم ما باشید. سریال ناحیه نیمه پر‌نور اهمیت تحسین منتقدان راد سرلینگ درباره موضوعات تعصب، جنگ، دولت و اخلاق مواجه شد. امروزه بسیاری از مضامین و درس‌هایی از زندگی را به صورت به یاد ماندنی (البته فوق العاده خنده دار) طنز آمیز، خیالی، هیجان انگیز و علمی تخیلی به تصویر می‌کشد. در حالی که سریال حیاتی سیاه و سپید است، به رهبری سرلینگ از ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۴ اجرا شد. سه خانواده گوناگون ولی دارای ربط دارای هم به روش‌های کمدی مخصوص خویش حیاتی آزمایش‌ها و مصیبت‌هایی روبرو می‌شوند. خانواده مدرن شباهت متعددی به سریال آفیس دارد که در ادامه به آن خوا‌هیم پرداخت. داستان‌هایی را شاهد خواهیم بود از همین خانواده‌ها و تعاملاتی که حساس یکدیگر دارند و اتفاقات خنده‌داری که برای آن ها می‌افتد. اهمیت گرالت، جادوگر ماهر و قوی ملازم خواهید شد تا در دنیای بدون نور و خشن ویچر قدم بردارید. بدون تردید یکی از از شاهکارهای ژانر گانگستری و یکی از از بهترین فیلم های مافیایی در سال های آخر فیلم Public E emies است. در این فیلم جان دیلیگر کلیدی ملازمت باند خلاف‌کار خود بانکها و به دست آوردن و کارای تبارک را هدف سریال گنگستری دزدی خود قرار میدهند و کارایی اهمیت ایشان بر همین متمرکز است که به مردم آسیبی نرسد. البته دنیای فیلم‌های مافیایی صرفا محدود به فیلم‌های گانگستری وجود ندارد و دامنه موضوعی گسترده‌ای را در بر می‌گیرد.
فیلم «The Many Saints of Newark» ادامه دهنده منش بزرگان سینما در ژانر مافیایی است. فیلمی که خود اسپین آفی از سریالی دوست داستنی می باشد که از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۷ پخش می‌گردید. همین سریال دوستداشتنی اساسی اسم «The Sopranos» به تیتر برگزیدگان سریال مافیایی تاریخ شناخته می گردد که توسط شبکه «HBO» ساخته شده است.

پایان گروگان گیری در ایلام / عاقبت گروگانگیر چه شد؟

ایفای نقش رامی ملک در این سریال به قدری طبیعی و هنرمندانه شکل گرفته که به‌خاطر همین مسئله توانست پاداش امی در بخش بهترین بازیگر نقش نخستین مرد را به خودش اختصاص دهد. فصل دوم همین سریال روایت‌گر قصه زندگی جانی ورساچه، بنیان‌گذار کمپانی دوستداشتنی پوشاک سریال های مافیایی عاشقانه ورساچه است. درصورتیکه دیتاها یه خرده از پرونده‌های جاری در این سریال داشته باشید فارغ از شک حساس تماشای جزییات روایت آن‌ها در همین سریال غرق خواهید شد. پخش سریال ماجرا جنایی آمریکایی در سال ۲۰۱۶ توسط شبکه FX آغاز شد و تابه‌امروز دو فصل از آن منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید