رایان رینولدز برای یک عروسی در مزارع عذرخواهی کرد


Rیان رینولدز ابراز تأسف کرد که با بلیک لایولی در یک مزرعه سابق در کارولینای جنوبی ازدواج کرده است.

این بازیگر گفت: “این چیزی است که ما همیشه عمیقا و بدون هیچگونه تلافی پشیمان خواهیم شد.” شرکت سریع در یک مصاحبه جدید “آشتی کردن غیرممکن است.”

رینولدز و لایولی در سال 2012 در بون هال ، یک مزرعه سابق در Mount Pleasant ، کارولینای جنوبی ، ازدواج کردند. در سالهای قبل از جنگ داخلی ، بون هال محل کسب و کار آجر بود که از زحمت مردمان برده رونق می گرفت. این مزارع دارای نه کابین برده است که خیابان برده نامیده می شود. مدت ها است که مورخان و فعالان استدلال می کنند که استفاده از چنین مکان هایی برای جشن هایی مانند عروسی ، سیستم بردگی آمریکا و ستم شدید سیاه پوستان را ستایش می کند.

صحبت کردن با شرکت سریع، رینولدز گفت که در آن زمان ، او و لایولی بون هال را به عنوان “محل عروسی در Pinterest” می دیدند و فقط بعداً این مکان را “مکانی ساخته شده پس از یک فاجعه ویرانگر” دیدند. سال گذشته ، Pinterest ، همراه با وب سایت های عروسی مانند گره و Zola ، اعلام کرد که آنها در حال متوقف کردن تبلیغ محتوای عروسی مزارع عاشقانه هستند.

وی گفت: “اما شرم به روش های عجیبی کار می کند.” “یک اشتباه عظیم مانند این می تواند شما را متوقف کند یا شکلات را تغییر شکل دهد و شما را به عمل سوق دهد.” برای این منظور ، رینولدز در ماه ژوئیه از یک طرح ابتکار تلاش گروهی رونمایی کرد که هدف آن سرمایه گذاری در جوامع حاشیه ای است در هالیوود ضعیف نمایندگی و نادیده گرفته می شوند.

وی گفت: “عملکرد و تنوع باید کاملاً فریبنده باشد.” “به همین ترتیب ، این باید در پایه و اساس داستان گویی ساخته شود ، و این هم در بازاریابی و هم در هالیوود است.”

بنویسید برای گاجانان را در mahat.gajanan@time.com پیدا کنید.


منبع: rianbow-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*