[ad_1]

Rیان رینولدز ابراز تأسف کرد که با بلیک لایولی در یک مزرعه سابق در کارولینای جنوبی ازدواج کرده است.

این بازیگر گفت: “این چیزی است که ما همیشه عمیقا و بدون هیچگونه تلافی پشیمان خواهیم شد.” شرکت سریع در یک مصاحبه جدید “آشتی کردن غیرممکن است.”

رینولدز و لایولی در سال 2012 در بون هال ، یک مزرعه سابق در Mount Pleasant ، کارولینای جنوبی ، ازدواج کردند. در سالهای قبل از جنگ داخلی ، بون هال محل کسب و کار آجر بود که از زحمت مردمان برده رونق می گرفت. این مزارع دارای نه کابین برده است که خیابان برده نامیده می شود. مدت ها است که مورخان و فعالان استدلال می کنند که استفاده از چنین مکان هایی برای جشن هایی مانند عروسی ، سیستم بردگی آمریکا و ستم شدید سیاه پوستان را ستایش می کند.

صحبت کردن با شرکت سریع، رینولدز گفت که در آن زمان ، او و لایولی بون هال را به عنوان “محل عروسی در Pinterest” می دیدند و فقط بعداً این مکان را “مکانی ساخته شده پس از یک فاجعه ویرانگر” دیدند. سال گذشته ، Pinterest ، همراه با وب سایت های عروسی مانند گره و Zola ، اعلام کرد که آنها در حال متوقف کردن تبلیغ محتوای عروسی مزارع عاشقانه هستند.

وی گفت: “اما شرم به روش های عجیبی کار می کند.” “یک اشتباه عظیم مانند این می تواند شما را متوقف کند یا شکلات را تغییر شکل دهد و شما را به عمل سوق دهد.” برای این منظور ، رینولدز در ماه ژوئیه از یک طرح ابتکار تلاش گروهی رونمایی کرد که هدف آن سرمایه گذاری در جوامع حاشیه ای است در هالیوود ضعیف نمایندگی و نادیده گرفته می شوند.

وی گفت: “عملکرد و تنوع باید کاملاً فریبنده باشد.” “به همین ترتیب ، این باید در پایه و اساس داستان گویی ساخته شود ، و این هم در بازاریابی و هم در هالیوود است.”

بنویسید برای گاجانان را در mahat.gajanan@time.com پیدا کنید.

[ad_2]

منبع: rianbow-news.ir

ایندکسر