ریلز اینستاگرام چیست؟ فعال‌سازی اندروید و آیفون + تکنیک‌ها پرتال

از آنجا که امروزه internet فراوان گسترش یافته و نسبتاً یک عدد از کارداران حساس جذب خرید کننده می‌باشد. اکثری از شرکت‌ها علاوه بر استفاده از سایت سازها به جهت ساخت سایتهای شرکتی و بلاگ‌های فردی و هم فروشگاه سازها بر آن شده اند تا فعالیت خویش را در بستر اینترنت و و دنیای مجازی افزایش دهند. همینطور اصلی تحلیل بهینه سازی سایت سایت خویش بر آن هستند تا حضور خویش را در دنیای مجازی پررنگ تر نمایند. یکی از روش‌هایی که به افزایش حضور شما در بستر آنلاین یاری میکند، شبکه‌های مجازی از پاراگراف اینستاگرام و ترفندهای جادویی آن و بیو اینستاگرام، استوری‌ها و ریلز و….
عمومی
5 روال محافظت از پوست، رازی برای صحیح کردن پنکیک های خوشمزه در 10 دقیقه، یا 5 نکته برای مدل دادن به مو و از همین دست مورد ها می‌توانند مورد قضیه قابل قبولی به جهت ریلز شما باشند. در واقع، چیزهای زیادی به جهت به اشتراک گذاشتن دارای فالوورها وجود داراست که می‌تواند به آن‌ها یاری نماید مهارت جدیدی را بیاموزند و در نتیجه جذب مارک شما شوند. درصورتیکه رغبت دارید تا ریلزهایی که منتشر می کنید را به صورت جداگانه در تلفن همپا خود هم ذخیره کنید، کافیست تا در نصیب Camera settings وارد بخش Reels شده و آیتم Save reels to device را تعیین نمایید. از همین به بعد از آن تمامی ریلز های شما پس از انتشار ذخیره می شوند. به جهت استعمال از ریلز بعد از کارگزاشتن برنامه، اساسی اسم کاربری و پسورد حساب کاربری اینستاگرام‌تان در برنامه لاگین کنید.

تفاوت ریلز اینستاگرام کلیدی استوری

پس از به اتمام رسیدن ضبط کلیپ‌ها، می‌توانید به پیش‌نمایشی از آنها قبل از نشر دسترسی داشته باشید. به جهت همین فعالیت تنها به اندازه است تا بر روی دکمه Preview در سمت راست کلید ضبط بزنید. سلام در آپدیت نو اینستاگرام زمان انتشار پست ویدئویی دو مورد پست و ریلز دارید که می‌توانید مورد پست را انتخاب کنید. صحیح است که حالت‌های متعدد پست کردن ویدیو در اینستاگرام حیاتی هدف رقابت دارای دیگر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمده است، ولی هر کدام شانس شما را برای رفتن به اکسپلور می‌سنجند. همانطور که در مطلب آموزش اینستاگرام نیز گفتیم، اینستاگرام محتوای بسیار عالی را دوست دارد، آن گاه سراغ جزئیات می‎‌رود.
در این مطلب وب پرشین به نکاتی به جهت روش ترازو گیری برد ریلز و استفاده از اینسایت ریلز اینستاگرام برای ساخت محتوای مورد علاقه مخاطبان می پردازد. اینستاگرام ساعاتی قبل از ارائه‌ی قابلیت‌های تازه برای ویدیو‌های ریلز خبر داد. مهم‌ترین خصوصیت جدید، ارتقاء انحصار هنگامی همین ویدیو‌ها هست و اکنون اعضا می‌توانند ویدیو‌های ۹۰ ثانیه‌ای در همین بخش قرار دهند. به جهت آغاز آموزش ریلز اینستاگرام و البته به جهت شروع و ساخت محتوا در ریلز نخست اینستاگرام خود را گشوده نمایید آن‌گاه بر روی سوییچ New کلیک کنید.
در این مقاله به شما خوا هیم گفت Instagram reels چیست و حساس ترفند‌های فعال‌سازی آن روی دسکتاپ، آیفون و اندروید و تاثیرات مثبت آن بر روی کسب‌وکارها آشنا خواهیم شد. بسیاری از ایراداتی که ما در موبایل خود حساس آن مواجه میشویم به استدلال تعدادی اشکالات جزئی شکل میدهد. در این وضعیت شما میتوانید تلفن همراه خویش را یک توشه خاموش و سپس پر‌نور نمایید تا مشکلات جزئی تلفن همراه از بین بردن و قابلیت و امکان ریلز در اینستاگرام به جهت شما فعال شود. ریستارت موبایل یکی از از ریلکس ترین و سریعترین کارهایی میباشد که شما میتوانید به جهت فعال سازی ریلز اینستاگرام انجام دهید. به جهت این کار سوییچ خاموش واضح گوشی خویش را یکسری ثانیه نگه دارید و بر روی Restart یا Reboot ضربه بزنید.
قابلیت Insta Finsta همین قابلیت را به کاربران می‌دهد که فیلم‌های کوتاه، دیدنی و سرگرم‌ کننده‌ ایجاد کنند و روی آن ها از افکت‌های تصویری و موزیک استفاده کنند. در واقع ریلز اینستاگرام قابلیت و امکان ضبط ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای تا ۱ دقیقه ای است که شما می‌توانید به آنها صدا، جلوه‌های چهره یی و ترانه طولانی تر کنید. برای این‌که بتوانید یک ریلز خوشگل و منحصر به فرد ایجاد کنید، می بایست فرایند مختلفی را طی کنید. در پایین برگه اینستاگرام، بر روی آیتم دوربین کلیک کنید و آنگاه اصلی گزینه‌های ویرایشی متنوعی روبرو خواهید شد. بعد از این مرحله، بایستی مضمون‌ هر یک از این ابزارهای ویرایشی کلیپ ویدیو را بدانید و اهمیت استعمال از آنها، ویدئوی خود را ویرایش کنید.
یک مورد ذیل عنوان Also Share to Feed هم قبل از انتشار ریل به دیده می‌خورد که حیاتی فعال بودن آن، ویدیوی مورد لحاظ در فید اینستاگرام هم در دسترس قرار می‌گیرد. برای دستیابی به سرانجام بهتر، سفارش میگردد تا قطعا این گزینه را فعال کنید. همچنین مهم گزینش گزینه Crop Profile Image توانا به کراپ کردن تصویر پروفایل خود خواهید بود. سلام در آپدیت تازه اینستاگرام ریلز نیز در قسمت پست‌ها سناریو داده می‌شه. شما هم اهمیت پیوستن به جمع بزرگ و بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری دانشجویان و دانش‌آموزان فرادرس و حیاتی بهره‌گیری از آموزش‌های آن، می‌توانید تجربه‌ای گوناگون از دانش و مهارت‌آموزی داشته باشید.

  • برای این عمل تنها به اندازه می باشد تا روی سوییچ Preview در سمت راست کلید ضبط بزنید.
  • با به کارگیری از ویژگی ریلزاینستاگرام، شما به‌راحتی می‌توانید سرعت ویدئوی خود را کم یا بسیار کنید.
  • از دیگر قابلیت های تازه اینستاگرام، امکان اتصال واتس اپ به اینستاگرام می باشد که می توانید نوشته ما در این گزینه را بخوانید.
  • استفاده از این قابلیت و امکان به خصوص برای کاربرانی که پیش از این از تیک تاک استعمال کرده اند مضاعف آسان است.
  • در مورد اندازه ی پست و استوری و کلیپ ویدیو در همین اپلیکیشن می توانید مقاله میزان استوری اینستاگرام را مطالعه کنید.

برای دیدن ریلزهای یک پیج، باید به آن برگه رفته و در قسمت کلیپ‌ها (همان منتخب که ویدئوهای igtv قرار می‌گرفت) به دنبال ریلزها باشید. اما به‌تازگی در ورقه مهم و کنار پست‌های معمولی، ریلزها نیز نشان داده می‌شوند. دقت داشته باشید که در صورتی که از ترانه خویش به جهت ریلز استفاده کنید و حساب کاربری عمومی داشته باشید، بقیه اعضا می‌توانند اهمیت گزینش آیتم Use Audio، از آن در ویدیوهای دیگر استعمال نمایند. قابلیت ضبط ریلز از درون هوم اسکرین هم به جهت اعضا آماده شده است. جهت انجام همین کار صرفا کافی هست تا بر روی آیکن «+» در صفحه با اپلیکیشن اینستاگرام بزنید و بعد مورد Reel را تعیین کنید. در این مطلب آموزشی به طرز به کار گیری از خصوصیت ریلز در اینستاگرام و تولید ویدیوهای کوتاه در همین شبکه اجتماعی می‌پردازیم.
این تغییر‌و تحول نیز بهه خاطر سیاست های اینستاگرامه تا ریلز رو پروموت کنه. این تغییر نیز به خاطر سیاست های اینستاگرامه تا ریلز رو پروموت کنه. در درحال حاضر حاضر، کاری از دست ما برنمیاد جز این که به قوانین تازه اینستاگرام تن بدیم. برای آپلود ویدئو هم می بایست بگم که شما صرفا نیستین، ما هم برای اینستاگرام منتوریکس و کلاینت‌های دیگه چنین مشکلی داریم و خیلی طول می‌کشه. یکی دیگه از تخصص‌های امیرحسین تالیف مقدمه‌ها و متن‌های خیره کننده و جذابه. یعنی می‌تونه از مخلوط خاویر زانتی، رستوران و طوفان کاترینا یه مقدمه بسازه که تمامی رو به خودش جذب کنه…
بنابراین، در اصل، هر چیزی که می خواهید به مخاطبین خویش ارائه نمایید و یا هر چیزی که استعدادهای شما را به نمایش بگذارد، برای ریلز‌های اینستاگرام مطلوب است. هنوز به جهت موبایل های اندروید داخل ایران این امکان فعال نشده و تنها برای تلفن همراه های آیفون این امکان فعاله. در صورتی که گوشیتون اندرویدیه سفارش می‌کنیم از نرم افزار سومین به شکل کمکی به جهت نشر ریلز کمک بگیرید. توی این نوشته هم یک اکستنشن معرفی کردیم که میتونید ازش یاری بگیرید.
همانطور که گفتیم، امکان ریلز اینستاگرام، آپشن هایی به جهت ادیت ویدیو دارااست که شما می توانید دارای استفاده از آن ها، ویدیو های خویش را دیدنی تر کنید. آن گاه از نصب اکستنشن inssist، از طریق مرورگر کروم به سایت اینستاگرام بروید و حیاتی حساب کاربری‌ تان لاگین کنید. سپس از ورود به سایت، در قسمت پایین سمت راست آیکون برنامه inssist را مشاهده خواهید کرد.

حتما بخوانید:
جدیدترینهای «لباس بچگانه»:

ریلز اینستاگرام چیست و به چه صورت آن را فعال کنیم؟

با این‌حال می‌توانید آن را شبیه IGTV در برگه خودتان نیز به اشتراک بگذارید. همگی ریل‌هایی که می‌سازید در بخش خاصی از پروفایلتان (درست مثل IGTV) قابل بازدید خواهد بود. اینستاگرام سال گذشته آزمایش قابلیت و امکان جدیدی اهمیت اسم Reels را شروع کرد. همین ویژگی در واقع برای رقابت حساس اپلیکیشن فوق‌العاده دوست داستنی تیک تاک بسط داده شده و اکنون برای اعضا سراسر عالم عرضه شده است. از آن‌جا که جنجال‌ها و حاشیه‌ها پیرامون اپلیکیشن تیک تاک به اوج خود رسیده هم اکنون اینستاگرام بهترین زمان را به جهت نشر قانونی همین قابلیت گزینش کرده است. دونالد ترامپ به شدت بر ممنوعیت تیک تاک در آمریکا پافشاری داراست و شرکت‌های بزرگی نظیر مایکروسافت نیز نسبت به خرید تیک تاک از صاحب و مالک چینی آن ابراز عشق کرده‌اند.

استفاده کردن از هشتگ ها در ریلز

همین مورد قضیه باعث میشود که ویدئوهای تیک تاک، یه خرده حرفه‌ای‌تر به نظر برسد. دارای گزینش آیکن آهنگ (مانند تصویر پایین) از پنل سمت چپ می‌توانید منتخب از یک آهنگ دلخواه خود را نیز به ویدیوی کوتاه ضبط یا این که بارگذاری شده به کارگیری نمایید. اما اگر علاقه‌ای به استعمال از همین امکان ندارید، قادر خواهید بود کلیپ خویش را حیاتی آهنگ دلخواه ضبط کنید و به همان صورت منتشر نمایید.
استفاده از اپراتورهای اینترنتی مختلف، فیسبوک کریتور، روشن/خاموش کردن ف ی ل ت..شکن هم از راه‌های دیگه‌ای که می‌تونین به جهت آپلود سرعت بالا کلیپ ویدیو استفاده کنین. دارای همین حال، ما اینارو هم امتحان کردیم ولی فایده‌ای نداشته. برای این که پست‌ها وارد اکسپلور بشن بایستی خیلی eye catchy و موثر باشن. Engagement پست نیز در ساعت اول می بایست بالا باشه تا درصد رفتن به اکسپلور عمده بشه. کش اپلیکیشن اینستاگرام‌رو پاک کنید، همینطور سفارش می‌کنیم که از یک کانکشن دیگه مثل internet ADSL به کارگیری کنید.
در ورقه گشوده شده چنانچه گزینه Update برای شما فعال بود به این معنی که نسخه تازه برنامه در دسترس هست و میتوانید آن را دانلود کنید. پس از دانلود و کارگزاری نسخه تازه برنامه وارد اینستاگرام شوید و تحلیل کنید ریلز فعال شده می باشد یا خیر. اگر صدای خاصی را به ریلز اینستاگرام بیشتر کنید، بقیه اعضا می‌توانند از آن صدا برای ایجاد ریلز تازه استفاده کنند. ما در همین نوشته شما را اصلی بعضا از اهمیت ترین نکته ها تهیه و تنظیم ریلزهای اینستاگرامی آشنا کرده ایم. دیگر نوبت شماست تا اولی قدم را برداشته و ریلز خویش را مهیا کنید. شما می توانید سوال ها و تجربیات خویش را از این قابلیت تازه و اساسی اینستاگرام و نتایجی که از به کارگیری آن به دست آورده اید، در بخش نظرات کلیدی ما به اشتراک بگذارید.

ریلز(Reels) اینستاگرام چیست؟ | ساده‌ترین آموزش به کارگیری از ریلز

این ترازو به شما می گوید که چند عضو اینستاگرام دستکم یک بار ریلز شما را دیده اند. جزء‌جزء‌کردن و باز‌نگری ریلز فرآیند ردیابی، جمع آوری و جزء‌جزء‌کردن و بررسی دیتا ها به جهت فهم عملکرد ریلزهای شما است. در همین بخش بایستی طول دوران ویدیو خود را تهیه نمایید و حداکثر دوران خویش را گزینش کنید . در غایت یادگیری نیز از همین ریلزها منتشر کرده‌ایم که بازخورد خوبی مواجه شدیم.
البته یک شیوه دیگر آن، استفاده از فیلترشکن غیر مجانی است که فعال کردن ریلز از همین نحوه نیاز به دوران داشته و از امنیت پایینی برخوردار است. در همین طریق اساسی فعال کردن فیلترشکن، ip شما تغییر و تحول کرده و در لیست کشورهایی قرار می گیرد که قابلیت و امکان گذاشتن ریلز را دارند. آن گاه از به کار گیری از فیلترشکن باید به مدت یک هفته الی 10 روز به جهت فعال نمودن instagram reels طاقت کنید. به برهان ناامنی و ریسک غیر فعال نمودن اکانت بوسیله اینستاگرام به هیچ عنوان همین طریق برای کارگزاشتن برنامه ریلز پیشنهاد نمی شود. اغلب اشخاص به عامل وجود شباهت، ریلز را حساس استوری اینستاگرام نادرست می گیرند. یکی از از تفاوت های اهمیت این دو اساسی یکدیگر در نحوه اشتراک گذاری آنهاست.
ابتدا آخری نسخه برنامه اینستاگرام را در آیفون یا اندروید کارگزاری کنید و برنامه را باز کنید. به جهت فعال نمودن ریلز روش‌هایی وجود دارد که در ادامه به آنان می‌پردازیم. شما در ریلز می‌توانید شتاب ویدئوها را تا ۵ برابر کاهش دهید و یا این که سرعت آنها را تا ۳ برابر ارتقاء دهید. کلیدی به کار گیری از Reels می‌توانیم محتوایی کوتاه، جالب و درگیر کننده تولید کنیم. به ساختن فیلم یا این که کلیپ ویدیو 15 ثانیه‌ای، که قابلیت و امکان گذاشتن موزیک ،جلوه‌های ویژه و برچسب‌ها را دارد، ریلز می‌گوییم. در این مقاله آنگاه از جواب به سوال ریلز چیست به مقایسه ریلز با استوری و ساده‌ترین آموزش استعمال از Reels پرداخته‌ایم، پس به جهت پاسخ به سوال‌هایتان تا نقطه نهایی اصلی ما یار باشید.

حتما بخوانید:
نوسانات طراحی داخلی

نحوه ردیابی و تجزیه و بررسی Reels های اینستاگرام

حالا به خوبی می‌دانید که ریلز چیست یا ریلز اینستاگرام یعنی چی و احتمالاً این سوال را دارید که چطور ریلز بسازیم یا این که از چه جایی آموزش ریلز اینستاگرام را بخوانیم، ببینیم و یاد بگیریم. استعمال از خصوصیت موزیک و فیلترهای ریلز در بعضا از روش‌های فعال نمودن ریلز اینستاگرام قابل‌دسترسی نمیباشد و باید ریلز اینستاگرام خویش را قبل از آپلود نمودن به‌طور تمام ساخته باشید. راه‌های فعال کردن ریلز اینستاگرام در نسخه‌های آی او اس و اندروید در کشورهایی نظیر کشور‌ایران که ریلز در آن فعال نشده است مقداری پیچیده‌تر و متفاوت‌تر است.
روی آرم (+) در قسمت پروفایل اینستاگرام بزنید و وارد استوری شوید. به جهت فعال كردن ريلز اينستاگرام براي ايفون دارای مطابق مراحل تحت پیش بروید. از این رو به جهت گذاشتن ریلز در ایفون به یک موبایل همپا ios نیاز دارید، به جهت اپلود ریلز اینستا می بایست به رخ ذیل از بخش فیلترها اقدام نمایید. به کار گیری از خصوصیت های تازه اینستاگرام برای رشد پیج شما کمک کننده خواهد بود، حساس به کارگیری از پکیج های مدیریت پیج وب پرشین و امداد ادمین های حرفه ای ما، می توانید به بهترین صورت پیج کاری خود را مدیر کنید. پیگیری ظریف اینسایت ریلز همچنین به شما کمک مینماید الگوها را بشناسید و ببینید آیا ارتقاء کارایی ریلز می‌تواند بر تعامل کلی اینستاگرام شما تأثیر بگذارد یا این که خیر. هم اکنون زمانه آن میباشد که ریلزی که فراهم کرده‌اید را به اشتراک بگذارید. برای نشر ریلز اضطراری هست تا بر روی گزینه بعدی کلیک کنید، یک عکس را به تیتر تصویر کاور بر روی ویدیو گزینش کنید و یک توضیح و کپشن دیدنی بنویسید که اصلی Reels شما در ارتباط باشد. در تراز بعد، می‌توانید مشخص و معلوم کنید که ریلز در کدام قسمت منتشر شود و آن را از لحاظ تکثیر به نوعی شخصی‌سازی کنید. از روزگار بروز ریلز اینستاگرام راهی فوق‌العاده به جهت برندها و کسب‌وکارها شده می باشد تا خلاقیت بیشتری به خرج دهند و بتوانند بازاریابی بهتری را ارائه کنند. چیزی که Reels را نسبت به بقیه امکانات اینستاگرام مختلف می‌کند، همین هست که به جای اینکه اعضا فقط reels را در صفحه افرادی که فالو می‌کنند، ببینند، از کل حساب های اینستاگرام در تب Reels مشاهده می‌کنند. Reels شبیه تیک تاک به کاربر اجازه می‌دهد تا ویدیوی کوتاه ساخت کرده و اساسی طولانی تر کردن ترانه آن را مهم بقیه به اشتراک بگذارد.

ریلز چیست؟

فقط مطمئن گردید که همه فیلم‌های شما، نسخه‌های 30 ثانیه ای هستند (تیک تاک قابلیت ساخت 60 ثانیه ای را هم به جهت ویدئوها می‌دهد). بخش بزرگی از جامعه ایجاد محتوا و متخصصین زمینه شبکه‌های اجتماعی، پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام قدیمی‌را مجدداً ررسی می کنند و ویدیوی ثانیه ای خویش را به جهت ریلزهای اینستاگرام ایجاد می‌کنند. به تیتر مثال، در صورتی که به طراوت به تیتر یک به دست آوردن و کار به جایی مهاجرت کرده اید یا تصاویری از پروژه ای که به تازگی به انتها رسانده اید دارید، می‌توانید تمامی آن عکسها را در یک ویدئوی ریلز مخلوط کنید. به جهت فعال سازی ریلز در سیستم ادله اندروید ابتدا به جهت شروع فعالیت واجب میباشد مرورگر kiwi browser را نصب نمایید. پس از نصب، آن را اجرا کرده و در بالای کاغذ در قسمت سرچ عبارت INSSIST Extension را سرچ کرده و در موارد اکران داده شده اولی گزینه وبسایت پیشنهادی را کلیک نمایید. شما می‌توانید از این قابلیت و امکان نیز بر روی دستگاه اندروید و نیز روی دستگاه آیفون استفاده کنید.
در ادامه شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو را نیز ابلاغ خوا‌هیم کرد. از دیگر گزینه‌های شایان ذکر می‌توان به Rename Audio و Add Location اشاره کرد که به ترتیب برای تغییر اسم موسیقی (در صورتی که خودتان آن را ساخته باشید) و افزودن موقعیت جغرافیایی کاربرد دارند. گزینه Recommend on Facebook هم برای پیشنهاد دادن ریل آیتم نظر در فیسبوک استعمال میشود و می‌تواند مشاهده ویدیو را ارتقا دهد. زمان نشر پست ویدئویی می‌توانید مورد پست را به‌جای ریلز انتخاب کنید. در آپدیت جدید، تمامی محتوای ویدئویی در قالب ریلز منتشر میشه. در حال حاضر، آپدیت جدید اینستاگرام به گونه‌ای میباشد که پست‌های ویدئویی رو در قالب ریلز منتشر می‌کنه.
ایجاد تیتر به جهت ریلزهای شما به دنبال کنندگان اینستاگرام شما همین حساس را هم می دهد که شما چه نوع محتوایی را اعم از نکته ها مفید، چشم اندازهای الهام بخش، فرهنگ، محصولات و سرویس ها شرکت و… را ارائه می‌کنید. آنگاه بر روی منوی سه نقطه در ذیل سمت راست ضربه بزنید و بعد بر روی حذف کلیک کنید. در انتها در پنجره به گفته همین وبسایت معتبر بازشو، میبایست تأیید نمایید که می‌خواهید ریلز گزینه نظر را حذف کنید. چنانچه یک حلقه در پیش نویس شما ذخیره شده است، می‌توانید آن را در ورقه ریلز در پروفایل خود پیدا کنید. همچنین می‌توانید ریلز خویش را در ورقه Explore ارسال کنید، که در همین صورت هر عضو اینستاگرام می‌تواند آن را به راحتی بازدید کند.