[ad_1]

پدونالد ترامپ ، ساکن ، در حال بررسی ممنوعیت TikTok یا حداقل دستور دادن مالک آن ، ByteDance ، برای از دست دادن مالکیت سایت محبوب رسانه های اجتماعی است ، به این دلیل که این برنامه خطر امنیتی دارد. اندکی پس از انتشار این خبر ، سارا کوپر ، کمدین ، ​​پیچ و تاب خود را ارائه داد.

این کمدین به یکی از پرکارترین ستاره های کراس اوور تبدیل شده است و با همگام سازی سخنرانی های رئیس جمهور و افزودن زمینه خاص خود به اثر پر جنب و جوش ، در قرنطینه نام خود را به دست آورد. وی به لطف فیلم هایی که تفسیر وی از سخنان ترامپ را نشان می دهد ، بیش از نیم میلیون دنبال کننده در TikTok به دست آورد ، خواه از وی در مورد آیات مورد علاقه کتاب مقدس س wasال شود یا آزمایش شناختی را که با تکرار کلمات “مردم ، زن ، مرد” انجام داد ، بازگو کند. ، دوربین ، تلویزیون ”.

هنگامی که ستاره کوپر با تشکر از سایت هنگام انتشار اخبار مبنی بر اینکه ترامپ در حال ممنوعیت استفاده از TikTok است ، افزایش یافت ، کوپر به شکل مناسب به این اخبار پاسخ داد. وی ویدئوی دیگری منتشر کرد که در آن نظرات رئیس جمهور درباره برنامه خود طنز است. “ما در حال بررسی TikTok هستیم. ما می توانیم TikTok را تحریم کنیم ، می توانیم کارهای دیگری نیز انجام دهیم ، چندین گزینه وجود دارد. “ترامپ از طریق تفسیر کوپر ، که پر بود از طرفداری که موهایش را باد کرده و جلوه های صوتی شبیه به Air Force One ارائه می دهد ، گفت. “اما بسیاری از اتفاقات در حال رخ دادن است ، بنابراین ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. اما ما گزینه های زیادی در مورد TikTok در نظر داریم. “

کوپر همچنین وقت گذاشت و به این نکته اشاره کرد که همه فیلم های وی حتی در برنامه TikTok ساخته نشده اند ، و اشاره به اینكه ممنوعیت ایجاد سایت برای ایجاد محتوای كوتاه مدت باعث كند شدن سایت نمی شود.

خوشبختانه طرفداران TikTok و Sarah Cooper ، مایکروسافت در حال حاضر در حال مذاکره برای خرید عملیات این برنامه در ایالات متحده است. اگر فروش تمام شود ، TikTok – و عملکرد کوپر – می توانند برای مدت طولانی و طولانی وجود داشته باشند.

با ما تماس بگیرید به نامه ها@time.com.

[ad_2]

منبع: rianbow-news.ir

ایندکسر