معروفترین خانههای هوشمند در جهان کدامند؟

باعث میشود که نسبت به روشهای سنتی و خانههای قدیمی، انرژی کمتری هدر برود و بتوانیم مدیریت بیشتری روی انرژی مصرفی خانهمان داشته باشیم. را از راه دور و با زحمت کمتری انجام دهید. 6. کولر و رادیاتور را از راه دور روشن و خاموش کنید. 5. شیر آب و گاز را از راه دور باز و بسته کنید. برای داشتن خانه هوشمند در نور، کافی است با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. دوستان گرامی؛ متاسفانه تماس های هفتگی بسیاری از مشتریان، ناشی از بدقولی شرکت های غیر مقیم در شمال دریافت می کنیم که درخواست پشتیبانی برای سیستم خانه هوشمند می نمایند. کاهش شارژ خدماتی ساختمان : هوشمند سازی ساختمان بطور چشمگیری باعث کاهش هزینه های خدماتی ساختمان شده و همین امر باعث کاهش شارژ خدماتی ساختمان میگردد. اما بطور معمول در حالتی که سازه بالای 90 درصد سلامت باشد و بیش از 2 سال از ساخت آن نگذشته باشد حدود 30 درصد کاهش هزینه خواهد داشت.

با تمام این توضیحات لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده توسط شرکت آریا ایمن کاملاً طبق لیست شرکت های وارد کننده بوده و مزیت این شرکت نسب به شرکت های غیر مقیم نیز گارانتی و پشتیبانی بدون قید و شرط در محل مشتری توسط شرکت آریا ایمن و تکنسین دوره دیده آن می باشد. در واقع بزرگترین مزیت روشنایی هوشمند، قابلیت خودکارسازی کارهای ساده است. هوشمند سازی خانه، فناوری و دانشی هست که به کمک آن می توانید برخی از کارهای منزلتان مانند کنترل چراغ ها و روشنایی، کنترل و تنظیم دما، کنترل قفل ها و … ◊ سناریو مسافرت: با تعریف سناریو مسافرت شما می توانید برخی از کارهای لازم هنگام سفر را انجام دهید. از پرکاربرد ترین سناریو های خانه هوشمند، سناریو مهمان، سناریو مسافرت و سناریو ورود به خانه می باشند. 3. دمای خانه و سالن پذیرایی را با روشن شدن سیستم سرمایشی یا گرمایشی تنظیم کنید. دمای هوا و نور محیط به صورت خودکار یا توسط اپلیکشن تلفن همراه برطبق تعداد افراد درجه حرارت تنظیم میشود. با تعریف این موارد برای سیستم هوشمند ویلا در نور، فقط کافی است بعد از ورود مهمان به داخل ساختمان، گزینه سناریو مهمان را از تلفن همراه هوشمندتان انتخاب کنید تا همه این کارها انجام شود.

حتما بخوانید:
باور این 8 افسانه‌های مربوط به داروهای گیاهی شما را از رشد بازمی‌دارد.

هر آنچه که فکر را می کنید در یک سیستم هوشمند گنجانده می شود. برای مثال هنگام تشخیص ورود یک فرد ناشناس از طریق سنسور حرکتی، به جز صدای آژیر رایج، کلیه چراغهای منزل میتوانند روشن و خاموش گردند. آریا ایمن مرجع کاملی از کلیه برندهای هوشمند سازی ساختمان در نور می باشد که می تواند خدمات مختلفی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهد. این موضوع اگر از کلید های وایرلس استفاده شود می تواند با بهره گیری از کلید های 4 پل تعداد را به دو برساند و اگر سیستم هوشمند باسیم پیشبینی شده باشد تنها یک کلید نیاز است. البته تمامی این قابلیتهایی که اکنون با خواندن آنها دود از کله شما بلند شده است، تنها بخشی از ویژگیهای یک خانه هوشمند است. برای زمان ترک منزل نیز سیستم هوشمند کار را برایتان ساده می کند. 6. گل ها و گیاهانتان را آبیاری کنید. 8. دیگر نیازی به باغبان جهت آبیاری گیاهان ندارید.

برند هوشمند جانگ با شعار ابتکار و نوآوری به جلو حرکت میکند و درصدد تولید محصولات و تجهیزات جدید میباشد. یکی از راه هایی که می توان ارزش خانه را بالا برد تعبیه سیستم های هوشمند در خانه می باشد. برخی از مشتریان بر این باورند که اگر سیستم خانه هوشمند ویلا و یا ساختمانشان را از تهران تهیه نموده و در شمال کشور پیاده سازی نمایند، به لحاظ قیمتی و همچنین پیاده سازی درست سیستم خانه هوشمند در نور، مطمئن تر خواهند بود. در واقع می ­توان گفت خانه هوشمند یک مجموعه کامل و هوشمند است که علاوه بر برخورداری از ویژگی کنترل ­پذیری می ­تواند تا حد زیادی با عادت ­های افراد مطابقت داشته باشد. 9. با یک موسیقی لایت بیدار شوید. 5. یک موسیقی لایت پخش کنید. اگر در کنار روشنایی یک ترموستات دیواری برای کنترل فنکویل یا پرده هم داشته باشیم باز در سیستم سنتی و وایرلس نیاز است کلید ها افزایش یابد ولی در سیستم هوشمند باسیم همان یک کلید می تواند کنترل همه را انجام دهد.

حتما بخوانید:
کارآموز ISJC برده داری مدرن و مقابله با قاچاق انسان (مجازی).

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد هوشمند سازی خانه ها بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.