هومن چاهیان مدیر تبلیغات و روابط عمومی شــرکت فیلیپا سیســتم درباره تولیدات این شرکت اظهار می دارد: شــرکت ما تولیدکننده انواع مبلمان و میزهای اداری مدیران ارشد تا میزهای کارشناسی، میزهای گروهی، کنفرانسی و تولیدکننده پارتیشنهای اداری است. مدیر تبلیغات و روابط عمومی شــرکت فلیپا در ادامه در خصوص مشــکلات ایــن بخش، تصریح می کند: در زمینه واردات محصولات با مشــکلاتی مواجه هســتیم. در همین راستا هدف مجموعه پارتیشن دیزاین نیز به لحاظ تولید یک سیستم کارآمد و قابل استفاده در انواع ساختار اداری بوده که امکانات و خواسته های یک مدیر موفق را بتواند برآورده سازد. به این صورت که از لحظه اول یک تیم طراحی ســلیقه مشــتری را در نظر می گیرد و مشتری پس از اینکه با مدیر فروش صحبتهای اولیه را انجام داد، ســفارش طبق خواســته مشتری انجام می شود، تا هیچگونه نارضایتی در ســفارش و خواســته مشتری نداشته باشــیم.

پارتیشن اداری شیراز
نکته دیگر، اینکه تمام محصولات تولید داخلی و ســفارش شرکت است و تنها مواد اولیه را از خارج تهیه می کنیم. اما سؤالی که مطرح میشود این است: چرا از پارتیشن شیشه ای استفاده کنیم؟ انواع پارتیشن فریم دار (شیشه و آلومینیوم) و فریم لس (بدون قاب) دو مدل پرطرفدار از انواع پارتیشن شیشه ای هستند با هدف بهینهسازی فضای موجود و طراحی مدرن برای اجرا در دفاتر اداری و به خصوص در دفاتر اجارهای کوچک به کار گرفته میشوند. افراد با استفاده از انواع مبلمان اداری می توانند محیط کسب و کار خود یاادارهای که در آن فعالیت دارند را به عنوان یک محیط نمونه به ارباب رجوع و مشتریان خود نشان دهند. ضمنا پارتیشن هایی که در آنها از شیشه به عنوان پرکننده استفاده می گردد قابلیت نصب کرکره ولوم دار را دارا می باشند .

پارتیشن های دو جداره تمام شیشه سه قسمتی به پارتیشن هایی اتلاق می شود که دارای استراکچر آلومینیومی می باشد و پر کننده آن صرفا از انواع شیشه ( شفاف، دودی، سندبلاست، ساتینا و…) تشکیل شده که به وسیله دو تراورس به سه قسمت به سفارش کارفرما یا پیشنهاد آتلیه و گروه طراحی آرفونی تولید و اجرا می شود و از ارتفاع ۲۲۰ تا ۳۵۰ سانتی متر قابل اجرا می باشد . پارتیشن های دو جداره آرفونی با استراکچر آلومینیوم و قابلیت عبور کابل و همچنین استفاده از انواع پرکننده ها مانند شیشه، ام دی اف، آلومینیوم، پنل های دکوراتیو و کلیه صفحات و پر کننده هایی که داری ضخامت ۶mm می باشد در این پارتیشن ها قابل استفاده می باشند. همچنین با استفاده از مواد اولیه متنوع همچون چوب، چرم، فلز، آلومینیوم، شیشه و فیبر، تنوع بالایی را در انتخاب مبلمان برای شما فراهم میکند.

پارتیشن سرویس اداری فیلپا با تهیه نقشههای فنی برای محیط کار شما، شرایط انتخاب آگاهانه و دقیق را برای شما فراهم میکند و در طول فرآیند فروش تا پس از نصب به مدت 10 سال همراه شما میماند. فیلپا با 7 خانواده مبلمان و پارتیشن (تسلا، لاندا، یوگا، لونا، امگا، الگا و آکا) علاوه بر امکان انتخاب متنوع در چیدمان و طراحی محیط، نیازهای مختلف یک سازمان برای کاربریهای مختلف کارمندی، کارشناسی، کارشناسیارشد و مدیریتی را برای شما فراهم میکند. و همچنین پارتیشن اداری (جدا کننده سبک) میباشد و هم اکنون با چندین گروه محصول جدید خود در زمینههای مختلف منطبق با سلایق گوناگون، طیف وسیعی از نیازهای مشتریان در زمینه مبلمان اداری را تامین مینماید. وی افزود: اصول اولیه کاری شرکت تامین رضایت و جلب پارتیشن اداری آماده نظر مشتری است.

ایندکسر