چرا در میان انواع شیشه شیر ها، شیشه شیر دکتر براون منحصر به فرد ترین مارک بازار است؟

 

شیشه شیر یکی از لوازم بسیار ضروری جهت استفاده برای تغذیه کودکان است که امروزه در مدل ها و طرح های گوناگونی موجود شده است اما در این میان یک برند بسیار محبوب و معروف به نام دکتر براون وجود دارد که داری ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر برند های شیشه شیر می باشد.

برند دکتر براون از نمونه برند های بسیار فعال در زمینه تولید لوازم مرتبط با نوزادان است و علت محبوبیت این برند نیز تنوع بالا و نیز تولید شیشه شیر های آنتی کولیک است که این ویژگی در همه ی شیشه شیر ها وجود ندارد.

بررسی ویژگی های شیشه شیر دکتر براون

یک مورد از ویژگی های چشم گیر این شیشه شیر عدم ایجاد خلا در هنگام مکیدن می باشد. طراحی و تولید این شیشه شیر ها به گونه ای بوده که شبیه ساز مکیدن شیر از سینه مادر باشد.

مورد دیگر از موارد ویژگی های شیشه شیر دکتر براون می توان به حفظ ویتامین های موجود در شیر مثل ویتامین های A, C, E و سایر مواد مغذی شیر اشاره نمود که این ویژگی تنها در این شیشه شیر ها دیده می شود.

یک ویژگی بسیار مهم شیشه شیر دکتر براون این است که مجهز به سیستم تخلیه هوای نی دار می باشند. این سیستم طی انجام فرایندی مانع از ترکیب شیر و هوا می گردد. نوزاد هنگامی که به مکیدن شیر مشغول است مقداری هوا را نیز وارد دهان خود میکند که اگر از این عمل جلو گیری نشود ترکیب شیر و هوا سبب نفخ شکم و نیز دل درد نوزاد می شود. شیشه شیر دکتر براون تنها شیشه شیری است ک مجهز به این سیستم بوده و آرامش را به فرزند شما هدیه می دهد. در این خصوص شما می توانید اطلاعات کامل تری در سایت مجله خواندنی دریافت کنید.

حتما بخوانید:
هدرز فولادی پژو 405 - اگزوز خودرو مشهد - ناصرون

بررسی نوع سر شیشه و میله ای که درون شیشه شیر دکتر براون قرار گرفته است

نوع سر شیشه و میله ای که درون شیشه شیر قرار گرفته بسیار مهم است به طوری که این سیستم در شیشه شیر های دکتر براون به گونه ای طراحی گشته که مانع از ورود هوا به درون معده نوزاد می شود و در نتیجه نفخ و کولیک معده نیز رخ نمی دهد. به همین علت است که می گویند این شیشه شیر ها آنتی کولیک هستند.

همچنین مواد مغذی به طور کامل درون شیر حفظ می شود که این موضوع سبب افزایش ارزش غذایی موجود در شیر نیز خواهد شد.

بررسی قیمت شیشه شیر دکتر براون

این شیشه شیر ها به دو گونه ی طلقی و پیرکس در بازار وجود دارند که مدل پیرکس از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.

 

عامل دیگر در تفاوت قیمت نیز مقدار میل شیشه شیر ها است. مثلا شیشه شیر ۶۰ میل ارزان تر از ۱۲۰ میل، ۱۲۰ میل ارزان تر از ۱۵۰ میل و …