این تعاونی از تعاونی های خوش نام و معتبر است که ، خیال سرمایه گذاران و خریداران این پروژه را از زمان تحویل، متریال مصرفی و کیفیت ساخت راحت نموده است. ابنیه آکام جزییات ساخت و پیشرفت پروژه های نارنجستان را به صورت ماهیانه در اختیار اعضای پروژه قرار می دهد.

نحوه ی پرداخت برای پروژه های نارنجستان

 

نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 1

  4 میلیون ساخت

 2 میلیون و ششصد هزار تومان زمین تراکم

قیمت تمام شده و علی الحساب 6 میلیون و هفتصد هزار تومان می باشد.

نحوه پرداخت پروژه برج نارنجستان ۲

نحوه پرداخت برج نارنجستان 2 به این صورت است که: زمین تراکم 2 میلیون و 700 هزار تومان ساخت 4 میلیون و پانصد هزار تومان و در کل 7 میلیون و 200 هزار تومان قیمت آن است.

 

نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 3

قیمت 550 میلیون واریزی اولیه به علاوه امتیاز ، متری 4 میلیون ساخت و متری 3 میلیون و پانصد زمین تراکم در نتیجه قیمت کل آن متری 7 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

اقساط

20 قسط، هر 2 ماه 30 میلیون تومان می باشد.

 

 نحوه پرداخت پروژه نارنجستان 4

 به دلیل وجود تیپ واحد های مختلف پرداخت قسط برای هر تیپ واحد متفاوت است.

 

جزییات پروژه های نارنجستان

پروژه های نارنجستان1، 2، 3 و4 پروژه های مسکونی هستند که هرکدام از آن ها به دلیل قرار گرفتن در منطقه های مختلف اما با قابلیت رشد و پیشرفت به صورت های مختلف قیمت گذاری شده اند. همچنین هرکدام از آن ها متراژ های مختلفی را ،از 100 متر تا متراژ های بالاتر، پوشش می دهند. هر نارنجستان دارای 2 طبقه منفی شامل پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی و امکانات متنوع دیگری نیز هست.

نارنجستان1 به صورت:

2 برج 10 طبقه

7 طبقه مسکونی

2 طبقه منفی

یک طبقه لابی

هر طبقه 6 واحد

نارنجستان 2 به صورت:

2 برج 14 طبقه

11 طبقه مسکونی

2 طبقه منفی

یک طبقه لابی

هر طبقه 6 واحد

نارنجستان 3 به صورت:

14 طبقه

11 طبقه مسکونی

2 طبقه منفی

یک طبقه لابی

هر طبقه 8 واحد

نارنجستان 4:

2 برج به هم پیوسته

12 طبقه

2 طبقه منفی

یک طبقه لابی

هر یک از نارنجستان ها دارای تیپ واحدی مختلف هستند و حق امتیاز آن ها به طور قطعی توست تعاونی ابنیه آکام نقل و انتقال میابد.

جمع بندی و سخن هایی:

پروژه نارنجستان ۱ که جزو برج های کوهک می باشد، در شهریور ماه سال ۹۷ شروع به پذیره نویسی کرد .این پروژه دارای سهم تجاری می باشد و دارای تنوع متراژی خوبی است و حق انتخاب متراژی برای خریدار وجود دارد. پروژه نارنجستان 1 یکی از کم واحد ترین پروژهای منطقه است  و در کل با ۸۴ واحد دارد. سازنده این پروژه تعاونی ابنیه آکام است.

 

ایندکسر