حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی جنس کلیدی بیش از سه ده سال عمل حرفه ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی متاع در راستا فروش اثاثیه خانگی اساسی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر است که اصلی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی مدیر ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه ملازم آوردیم:

  امید هست که مشتریان همیشگی و دیرین نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی کالا برای مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از نشانی تحت استعمال نمایید:

  آدرس سایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خود در حوزه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات حساس کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان در آغاز بر همین اصل بوده است که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک فرآورده حیاتی کیفیت و راضی بودن بخش هست و نیکی هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی کیفیت و هم قیمت مطلوب و رقابتی می باشد فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار میباشد که به کمک آفریدگار و سعی همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین دارای چیره بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان کارایی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم بها رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات حساس میزان مرغوب بودن سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، دارای نگاهی با و هدف رضایت مشتریان خود را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و با بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط اصلی وب سایت خانگی لند اصلی رئیس فروش محترم این گروه کار کشته و حیاتی میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان دوچندان این وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و اساسی متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، به ویژه برای بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در ایران و اصلی بها کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، عمل خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات با کیفیت و دارای بها های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر سایت ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی خیال سهل وآسان ثبت سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو متاع را در چکیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما غالب آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، ممکن است شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک وب سایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:
  لباس زیر زنانه ،بهترین انتخاب های خانم های جوان

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی مورد نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو حیاتی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی با همین گروه در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله اساسی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم این چهار فروشگاه رو کلیدی هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه مهربانی میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات کلیدی در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار اختراع می‌شود. دارای وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک وتردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید اینترنتی می بایست به آن اعتنا نمایید همین میباشد که خرید خود را از یک تارنما دارای و خوش سوابق انجام دهید. قطعا نظرات کاربران در رابطه اهمیت ارآیه محصول و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته اعتنا کنید که به جهت پیدا کردن سایت های معتبر در نتیجه ها جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صدق و صحت آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز اهمیت به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود خیر صرفا حساس HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط تحت قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی حساس می باشد که google Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در درون سرزمین آغاز شده، تصویب و ساماندهی دکان های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین منش برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند دارای تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی فروشگاه های آیتم تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت تماما مطمئن گردید کافی میباشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای حیاتی نماد اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این ابتدا بایستی توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اصلی بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. درصورتیکه صفحه بانک مورد حیث اصلی عبارت http میباشد هیچ گاه داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  مواد شیمیایی Cover Up

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در برگه خزانه مورد نظر، حتی در صورتی که همه موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه های و دانش گاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمائید که درصورتیکه به سالم اطلاعات خویش مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خود ببینید، از آخری نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اصل مرورگرها خویش اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم فراوان گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و فقط به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از طرز پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم حیاتی هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و خدمات دارای ارتباط مهم رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین حساس را از طریق روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از بانک‌های میهن اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد قطع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک دکان اعتبار را نمی قدرت تنها اهمیت دقت به درجه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، با توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت دوچندان متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در نهایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraOmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler