حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی تیم مولودی فرآورده اساسی بیش از سه ده سال فعالیت حرفه ای در راستا اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در زمینه فروش اسباب خانگی اصلی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر میباشد که اساسی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیریت ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه ملازم آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و دیرین هم مهم حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی محصول به جهت مشتریان سابق به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی کالا میتوانید از نشانی تحت استعمال نمایید:

  آدرس تارنما قانونی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت کار خویش در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات حساس میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان در آغاز بر همین اصل بوده میباشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده با میزان مرغوب بودن و رضایت بخش است و نه هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات با میزان مرغوب بودن و هم ارزش مناسب و رقابتی میباشد کار فراوان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین مجموعه امیدوار هست که به کمک معبود و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این اصلی غالب بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با بها رقابتی و خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، کلیدی نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خود را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و با بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط با تارنما خانگی لند اهمیت مدیر فروش محترم این مجموعه قوی و مهم کیفیت حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف زیاد این سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و مهم متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک تارنما جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور ایران و اهمیت قیمت کمتر از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، عمل خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی مهم کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این گروه فروش محصولات اساسی کیفیت و دارای بها های مطلوب و سرویس ها متمایز از دیگر تارنما ها می باشد. گروه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین دوران و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور سهل وآسان تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو فرآورده را در گزیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  هدایای تبلیغاتی سازمانی چه تاثیری در افزایش فروش دارد؟

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو حساس مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین تیم در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله اصلی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز مینمایند و یا دستگاهی فارغ از خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار فروشگاه رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه لطف میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، علتی اصلی برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات تردید دارند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه نوآوری می‌شود. با وجودِ این، هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اهمیت که در خرید اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید همین هست که خرید کردن خویش را از یک وب سایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در ارتباط مهم ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که به جهت پیدا کردن تارنما های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از درستی و صحت نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز کلیدی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS آغاز می شود نیکی فقط کلیدی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار حالت ذیل قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت میباشد که گوگل Chrome هر صفحه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی است که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در سرزمین است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  حتما بخوانید:
  آنتی فوم یا ضد کف چیست و چه کاربردی دارد؟

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در باطن سرزمین آغاز شده، ثبت و جهت دهی دکان های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه مغازه های گزینه تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در نتیجه در صورتی که میخواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید به اندازه میباشد به ورقه به دست آوردن و کارهای اساسی نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه نمایید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این نخست بایستی دقت داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اصلی بانک آیتم نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار آدرس وب وب سایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. در صورتی که برگه بانک آیتم حیث اهمیت عبارت http می باشد هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در برگه خزانه گزینه نظر، حتی در صورتی که تمامی وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه ها و دانش گاه برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای کهن دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه نمایید که اگر به تندرست اطلاعات خویش کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از روش پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم حیاتی هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ هدایت و سرویس ها دارای ارتباط با رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از روش روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اساسی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن چکیده از پول کالا به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آن‌گاه انقطاع رابطه می‌کنند.

  در انتها باز هم می بایست به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار فقط مهم دقت به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی اصلی هزاران بازدید کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، حیاتی اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت زیاد زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıbuy instagram followersGeri Getirme Büyüsü